Serdecznie zapraszamy na wirtualne spotkania b2b pomiędzy brytyjskimi korporacjami i polskimi MŚP, reprezentującymi sektor cleantech, które PARP zorganizuje 23 marca br. W chwili obecnej poszukiwane są firmy zainteresowane zaproponowaniem rozwiązań w odpowiedzi na wyzwania opisane przez brytyjskie korporacje w wybranych obszarach. Lista wyzwań jak i szczegóły udziału, dostępne są na stronie internetowej projektu, w zakładce Challenges:

https://uk-polish-techchallenge2.b2match.io/

Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania brytyjskich firm poszukujących konkretnych rozwiązań z dziedziny technologii środowiskowych. Wydarzenie współorganizowane jest przez Ambasadę Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji, w tym link do wyzwań zgłoszonych przez brytyjskie firmy, znajdą Państwo na stronie https://www.een.org.pl/component/content/article/68560:technologie-srodowiskowe-business-mixer-z-firmami-z-wlk-brytanii-w-ramach-uk-polish-tech-challenge-23-marca-2021-r

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

NASI PARTNERZY

Lubelska Fundacja Rozwoju - koordynator projektu
Ul. Rynek 7
20-111 Lublin
Tel. (81) 528 53 11/12/31
fax: (81) 528 53 04
e-mail: een@lfr.lublin.pl
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.