Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie wraz z Domem Maklerskim TMS Brokers S.A. zapraszają na szkolenie pt. „Ryzyko walutowe w międzynarodowej działalności przedsiębiorstwa”.

Szkolenie odbędzie się 14.06.2018 r. w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91A.

Transakcje dokonywane w walucie obcej wiążą się z występowaniem ryzyka kursowego. Ryzykiem tym można nie tylko odpowiednio zarządzać, ale także niemal uniezależnić swój wynik finansowy od wpływu wahań rynku walutowego.

Podczas spotkania eksperci i doradcy Domu Maklerskiego TMS Brokers S.A. zajmujący się na co dzień współpracą z przedsiębiorstwami w zakresie minimalizowania ryzyka zaprezentują jak skutecznie identyfikować ryzyko i jak sobie z nim radzić za pomocą prostych metod i narzędzi analizy rynku.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedsiębiorców z województwa warmińsko – mazurskiego.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego oraz własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres: een@wmarr.olsztyn.pl lub faxem: 89 521 12 60.

Na zgłoszenia czekamy do 12.06.2018 roku.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Pobierz:
program szkolenia
formularz zgłoszeniowy

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

NASI PARTNERZY

Lubelska Fundacja Rozwoju - koordynator projektu
Ul. Rynek 7
20-111 Lublin
Tel. (81) 528 53 11/12/31
fax: (81) 528 53 04
e-mail: een@lfr.lublin.pl
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.