European Innovation Council

Europejska Rada ds. Innowacji (European Innovation Council – EIC)

Europejska Rada ds. Innowacji (EIC) to  wsparcie dla europejskich innowatorów poprzez następujące instrumenty finansowania:

  • Pathfinder–  dla wczesnych etapów prac B+R;
  • Transition–  dla dalszego rozwijania technologii w oparciu o wyniki wcześniej realizowanego projektu (Pathfinder lub ERC Proof of Concept);
  • Accelerator dla etapu rozwoju oraz wprowadzania na rynek. 

Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo (MŚ), w tym startup, posiada wysoki potencjał do wzrostu oraz  przełomowe rozwiązania (technologię, produkt, usługę) znajdujące się w fazie bezpośrednio poprzedzającej skalowanie i zamierza wdrożyć je na rynek europejski i globalny

– aplikuj  do instrumentu Accelerator 

 

możesz uzyskać:

  1. grant– kwota dofinansowania do 2,5 mln euro – 70% kosztów kwalifikowalnych (projekty na poziomie od TRL 5/6 do TRL 8)

 i/lub

  1. finansowanie kapitałowe w wysokości od 0,5 do 15 mln euro (w uzasadnionych przypadkach także powyżej tej kwot). Finansowanie jest przeznaczone na działania powyżej TRL 8, w tym w szczególności na komercjalizację i skalowanie rozwiązania.

 

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z konsultantami EEN

 Więcej informacji:

 

Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.