Zapraszamy na siódmą edycję spotkań kooperacyjnych „Subcontracting Meetings 2018”, które odbędą się 6-7 czerwca w Poznaniu podczas targów kooperacji przemysłowej Subcontracting 2018. Targi te są organizowane razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM Polska.

Rejestracja na spotkania kooperacyjne jest możliwa poprzez dedykowaną stronę internetową:

https://subcontracting-itm-meetings-2018.b2match.io/home

Spotkania i targi dedykowane są przedsiębiorstwom działającym w szeroko pojętej branży usług kooperacyjnych i są idealnym miejscem do zaprezentowania swoich możliwości i mocy produkcyjnych, a także do poznania potencjalnych partnerów i podwykonawców. 30-minutowe osobiste spotkania odbywają się drugiego i trzeciego dnia trwania targów 6-7 czerwca 2018. W spotkaniach wezmą udział przedsiębiorstwa oferujące lub poszukujące możliwości w branżach takich jak: obróbka metali, obróbka tworzyw sztucznych i gumy, obróbka drewna, elektronika, a także  firmy świadczące usługi dla przemysłu.

W edycji wydarzenia w 2017 roku ponad 100 uczestników z 15 krajów wzięło udział w ponad 300 spotkaniach. Dzięki uczestnictwu w poprzednich edycjach wiele firm zawarło umowy o współpracy z partnerami zagranicznymi.

Informacje odnośnie kosztu udziału w spotkaniach, dostępne są tutaj.

 

 

 

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

NASI PARTNERZY

Lubelska Fundacja Rozwoju - koordynator projektu
Ul. Rynek 7
20-111 Lublin
Tel. (81) 528 53 11/12/31
fax: (81) 528 53 04
e-mail: een@lfr.lublin.pl
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.