Ośrodki Enterprise Europe Network Lubelskiej Fundacji Rozwoju i na Politechnice Lubelskiej wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego, mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie  Rynek niemiecki- wykonywanie kontraktów w Niemczech (samodzielnie lub w roli podwykonawcy)”, które odbędzie się 24 października br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie przy ul. Grottgera 4.

Szkolenie kierujemy do firm z województwa lubelskiego, które:

  • już prowadzą działalność na konkretnych rynkach zagranicznych i chciałyby rozszerzyć obszar działania na rynek niemiecki,
  • dopiero planują realizację kontraktów w Niemczech i chciałyby się upewnić, że są dobrze do tego przygotowane.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez wypełnienie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO na stronie http://lctt.pollub.pl/ (zakładka szkolenia).

Jednocześnie informujemy, że najbliższy dostępny parking znajduje się pod Centrum Spotkania Kultur, wjazd od ul. Radziszewskiego www.spotkaniakultur.com/pl/parking .

Program szkolenia

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

NASI PARTNERZY

Lubelska Fundacja Rozwoju - koordynator projektu
Ul. Rynek 7
20-111 Lublin
Tel. (81) 528 53 11/12/31
fax: (81) 528 53 04
e-mail: een@lfr.lublin.pl
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.