Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zaprasza podlaskich przedsiębiorców z sektora MŚP na bezpłatne szkolenie online pt.
„Ochrona marki i produktów przy wejściu na rynki zagraniczne, w tym możliwości dofinansowania w ramach EUIPO / SME Fund 2026”.
Podczas szkolenia dowiesz się:
jakie korzyści dla biznesu daje rejestracja znaku towarowego,
jak przygotować się do ochrony marki na rynkach zagranicznych,
kto i na jakich zasadach może uzyskać dofinansowanie w ramach Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO / SME Fund 2026),
jak wygląda procedura rejestracji znaku towarowego i jak określić zakres ochrony.
Szkolenie poprowadzi adwokat Marcin Ociepka, LL.M. (Heidelberg) – ekspert w zakresie ochrony znaków towarowych i strategii budowania wartości marek, z doświadczeniem zdobytym m.in. w EUIPO oraz wieloletnią praktyką doradczą dla firm działających na rynkach międzynarodowych.
Termin: 10 marca 2026 r. (wtorek)
Godzina: 09:15–11:30
Forma: online
Obowiązuje rejestracja poprzez formularz online. Zapisy przyjmowane są do 9 marca 2026 r. do godz. 14:30.
Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa podlaskiego (z wyłączeniem firm doradczych i konsultingowych).
powrót