W stale ewoluującym krajobrazie technologii sztuczna inteligencja stała się siłą transformacyjną, kształtującą zarówno sferę biznesową, jak i nasze codzienne doświadczenia. Wydarzenie AI ABEL 2024 Zastosowanie sztucznej inteligencji w biznesie i życiu codziennym służy jako dynamiczna platforma dla liderów branży, innowatorów i entuzjastów, aby zbadali ogromny potencjał rozwiązań AI, od usprawnienia procesów biznesowych po poprawę codziennego życia. Wydarzenie zagłębi się w różne aspekty sztucznej inteligencji, wspierając współpracę, wymianę wiedzy i odkrywanie najnowocześniejszych rozwiązań.

Głównym celem wydarzenia jest ułatwienie nawiązywania kontaktów i współpracy między interesariuszami w dziedzinie sztucznej inteligencji, wspierając tętniący życiem ekosystem innowacji. Łącząc ekspertów branżowych, firmy i naukowców, chcemy zbadać wieloaspektowe zastosowania sztucznej inteligencji zarówno w operacjach biznesowych, jak i życiu codziennym, torując drogę do transformacyjnych postępów. Poprzez wymianę wiedzy, nawiązywanie kontaktów i wnikliwe dyskusje, naszym celem jest katalizowanie rozwoju i wdrażania rozwiązań AI, które pozytywnie wpływają na branże i przyczyniają się do poprawy całego społeczeństwa.

Wydarzenie będzie wspierać warsztaty “Sztuczna inteligencja – zastosowania w biznesie i życiu codziennym – nauka i praktyka”, które są proponowane jako przestrzeń do prezentacji wyników badań uniwersyteckich, rozwiązań biznesowych i praktycznych zastosowań dla codziennych użytkowników. Zainteresowanych prezentacją prosimy o kontakt z Tomaszem Krawczykiem: tj.krawczyk@uw.edu.pl

Wydarzenie matchmakingowe skupia firmy (zarówno kupujących, jak i dostawców) z wielu krajów europejskich. Jest to wyjątkowa okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i kontraktów. Model ten jest efektywny czasowo i kosztowo. Spotkania odbędą się na platformie b2match i będą umawiane z wyprzedzeniem za pośrednictwem tej platformy.

Obszary tematyczne:

– obsługa klienta i chatboty

– spersonalizowane oferty i rekomendacje produktów

– zarządzanie zapasami

– wizualna analiza danych

– przewidywanie trendów zakupowych

– optymalizacja kampanii marketingowych

– wspieranie decyzji zakupowych

– zastosowanie w modelach biznesowych

– zarządzanie relacjami z klientami

– optymalizacja łańcucha dostaw

– wykrywanie oszustw w transakcjach finansowych

– zarządzanie zasobami ludzkimi

– bezpieczeństwo danych i cyberbezpieczeństwo

– analiza finansowa i decyzje inwestycyjne

– kontrola jakości w produkcji

a także zastosowania sztucznej inteligencji w życiu codziennym w następujących obszarach:

– edukacja i nauka

– inteligentny dom

– zdrowie i dobre samopoczucie

– rozrywka

– podróż i transport

– zarządzanie finansami osobistymi

– tłumaczenia językowe i komunikacja

– personalizacja handlu elektronicznego

– technologie wspomagające

Rejestracja

Zarejestruj się do 14 czerwca 2024 na platformie b2match

Katalog uczestników

Agenda wydarzenia

Spotkania i warsztaty będą prowadzone w j.angielskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z nami.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.