Firmy zainteresowane nawiązaniem bezpośrednich kontaktów z producentami, dostawcami i odbiorcami wyrobów spożywczych zapraszamy do udziału w spotkaniach B2B Future of Food – Sustainable Food Tech Solutions, organizowanych w trakcie trwania targów Anuga FoodTec, które odbędą się w dniach 19-22 marca 2024 r., w Kolonii w Niemczech.

Targi Anuga FoodTec to jedno z wiodących wydarzeń dla branży spożywczej organizowane w Niemczech, na których prezentowane są najnowsze innowacje i technologie związane z sektorem. Jest to również największa platforma kontaktów biznesowych, przyciągająca każdego roku setki wystawców i tysiące uczestników z całego świata, umożliwiająca udział w licznych konferencjach, seminariach i sesjach tematycznych.

Udział w spotkaniach B2B – jak to działa?

  • Uczestnicy opisują profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • Profile zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu dostępnym na stronie internetowej wydarzenia;
  • Z katalogu zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby umówić spotkania (harmonogramy spotkań układane są na podstawie wzajemnie zaakceptowanych zaproszeń);
  • W dniach 19-22 marca 2024 r. na terenie targów Anuga odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych indywidulanych spotkań.

Koszty

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Koszty transportu, zakwaterowania i zakupu wejściówki na targi uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Future of Food – Sustainable Food Tech Solutions prosimy o zapoznanie się z informacjami i warunkami udziału w wydarzeniu oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej wydarzenia.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.