Technopolis Group Belgium na zlecenie DG Grow prowadzi obecnie badanie mające na celu zebranie historii małych detalistów, którzy przekształcili lub próbowali przekształcić swoją działalność, aby uczynić ją bardziej ekologiczną, cyfrową i/lub wprowadzić rozwiązania zorientowane na klienta.

Komisja Europejska chciałaby lepiej zrozumieć, jak rozwijają się mali detaliści, co pomaga im w transformacji, a co ją utrudnia. Jest to ważne zwłaszcza w obecnych czasach naznaczonych kryzysem COVID i niepewnością gospodarczą.

Aby zebrać te informacje, do 20 sierpnia pod adresem https://chkmkt.com/TwinTransitioninRetailSMEs będzie można wypełnić ankietę skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw z sektora handlu detalicznego. 

Ankieta jest dostępna także w j.polskim. Wypełnienie ankiety zajmuje do 15 minut. Należy pamiętać, że ankieta nie musi być wypełniona za jednym razem (odpowiedzi można zapisać naciskając przycisk „pauza” na dole strony). 

Wybrane historie sukcesu zostaną włączone do kompendium historii sukcesu UE, które Komisja Europejska opublikuje na koniec tego projektu.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Twintransition.retailSMEs@technopolis-group.com. 

 

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.