Jednym z kluczowych problemów, przed którymi stają przedsiębiorcy zainteresowani nawiązaniem współpracy z podmiotami zagranicznymi jest weryfikacja potencjalnych partnerów, podjęcie kroków mających na celu wyeliminowanie ewentualnego ryzyka wynikającego ze współpracy z niewłaściwym kontrahentem. Wychodząc naprzeciw potrzebom firm podejmujących kroki w kierunku rozwijania działalności na rynkach zewnętrznych, ośrodki Enterprise Europe Network działające w Lubelskiej Fundacji Rozwoju oraz na Politechnice Lubelskiej zapraszają na bezpłatne szkolenie:

 

„Ryzyko w biznesie. Jak współpracować z partnerem zagranicznym i nie stracić?
Weryfikacja firm międzynarodowych i ocena ryzyka współpracy z podmiotami zagranicznymi”

 

Szkolenie odbędzie się w dniu 20 maja 2016r., w godzinach 08:45 – 15:00 w siedzibie Lubelskiej Fundacji Rozwoju, ul. Rynek 7, Lublin, sala szkoleniowa Galeria, III piętro.

 

Szkolenie poprowadzi Pan Jarosław Szewczyk, ekspert firmy Bisnode Polska Sp. z o.o., zajmujący się kompleksową obsługą przedsiębiorców zainteresowanych weryfikacją potencjalnych partnerów zagranicznych.

 

Spotkanie kierujemy szczególnie do przedsiębiorców zaangażowanych w prowadzenie współpracy międzynarodowej. Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o zgłoszenia do dnia 17 maja 2016r. do godziny 14:00 poprzez odesłanie na adres marta.puczyk@lfr.lublin.pl podpisanego formularza zgłoszeniowego (skan).

 

Program spotkania.
Formularz zgłoszeniowy.

 

O zakwalifikowaniu się na spotkanie, powiadomimy Państwa mailowo.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.