Przygotowujesz się do cyfryzacji przedsiębiorstwa? Zamierzasz złożyć wniosek o  dofinansowanie ze środków UE i  chciałbyś poznać oraz skonsultować z ekspertami  możliwości wdrożenia specjalistycznych (dopasowanych do potrzeb/, „szytych na miarę”) rozwiązań w swojej firmie?

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty połączone z indywidualnymi konsultacjami „Cyfryzacja lubelskich MŚP, Dział. 2.4, Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027”.

Spotkanie odbędzie się 21 czerwca 2023 (stacjonarnie) o godz. 10.00, Stare Miasto, Rynek 7.

Skorzystaj z okazji – eksperci branżowi w zakresie rozwiązań cyfrowych przedstawią praktyczne rozwiązania IT/ICT m.in. systemy MES dla produkcji jednostkowej i seryjnej, aplikacje webowe, B2B, business inteligence, cyberbezpieczeństwo.

Eksperci od pozyskiwania finansowania z Netrix Link Sp. z o.o. przedstawią zasady aplikowania i główne kryteria oceny  planowanego w lipcu br.  konkursu na dotacje (85% dofinansowania) na transformację cyfrową lubelskich przedsiębiorstw w ramach Dział. 2.4  Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.

PROGRAM

REJESTRACJA: https://www.lfr.lublin.pl/szkolenia-lfr/zglos-sie-na-szkolenie/?szkolenie=2729

Po części merytorycznej, zainteresowani uczestnicy spotkania odbędą indywidualne konsultacje
z ekspertami. (ok. 15 min/przedsiębiorstwo). Ilość miejsc ograniczona! (decyduje kolejność zgłoszeń).

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.