BIONNALE to największe wydarzenie networkingowe dla branży life sciences i healthcare. Tegoroczna edycja ze względu na obecną sytuację odbędzie się wirtualnie. W ramach wydarzenia przewidziane się seminaria, sesje matchmakingowe (spotkania b2b z partnerami  zagranicznymi) oraz ścieżka współpracy i venture, podczas której prezentowane będą nowe pomysły. Na zakończenie odbędzie się speed lecture award oraz wirtualny networking.

Uczestnicy:

Do udziału w wydarzeniu zachęcamy przedstawicieli środowisk akademickich i przemysłowych: firmy i instytucje badawcze poszukujące możliwości rozwoju lub wspólnych badań, startupy z nowymi pomysłami i innowacyjnym podejściem, a także inwestorów korporacyjnych, instytucjonalnych i VC oraz inne zainteresowane strony.

Katalog uczestników

Bionnale 2019 zgromadziło ponad 800 uczestników.

Bionnale 2021 ponownie skupi się na biotechnologii, farmacji, technologii medycznej i zdrowiu cyfrowym. Spotkania oraz inne wydarzenia towarzyszące odbędą się w j.angielskim.

Rejestracja jest otwarta do dnia wydarzenia tj. do 12. maja 2021.

Agenda wydarzenia

 

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.