W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu zachęcamy do udziału w spotkaniu informacyjnym online, które odbędzie się w dniu 16. listopada 2021r., o godz. 10.00, a odbędzie się w języku polskim.

Podczas pierwszego spotkania porozmawiamy o formach prowadzenia działalności w Rosji. Zwrócimy uwagę jakie korzyści oraz ryzyka niesie ze sobą założenie spółki w Rosji, krok po kroku opiszemy, w jaki sposób przebiega proces rejestracji oraz jak należy do tego procesu się przygotować. W trakcie spotkania wspólnie zastanowimy się na jakie pytania należy sobie odpowiedzieć zanim zostanie podjęta decyzja o założeniu spółki. Mamy nadzieję, że usystematyzowany przekaz wiedzy ułatwi podjęcie decyzji co do ekspansji biznesowej w kierunku wschodnim, a także rozwieje liczne mity co do biznesu w Rosji, a także pozwoli określić się ze strategią działań.

Podczas webinarium dowiesz się między innymi:

  • w jakich formach prawnych dopuszczalne jest prowadzenie działalności gospodarczej w Rosji,
  • jak przebiega proces rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • jakie zagadnienia należy uwzględnić przed podjęciem decyzji o założeniu spółki.

Szkolenie poprowadzi:

  • Aleksiej Pulik, Business Development Manager, Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Rosji.

Udział jest bezpłatny i możliwy po uprzedniej rejestracji pod linkiem.
Liczba miejsc ograniczona.

Zapisz się już dziś!

Webinarium „Biznes na rynku rosyjskim: formy prowadzenia działalności” jest częścią cyklu wydarzeń online dla przedsiębiorców rozważających ekspansję na rynek rosyjski.

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.