Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zaprasza na spotkanie ws. konsekwencji brexitu dla prowadzonej działalności gospodarczej, które odbędzie się 24 stycznia 2019 r. w siedzibie Ministerstwa, w Warszawie na Placu Trzech Krzyży 3/5 (sala 115). 

Celem spotkania jest przedstawienie przedsiębiorcom oraz przedstawicielom ich izb, związków oraz stowarzyszeń bieżącej informacji dotyczącej brexitu, jak również kluczowych informacji bezpośrednio dotyczących wpływu brexitu na prowadzoną działalność gospodarczą w zakresie wybranych aspektów przez ekspertów Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, a także Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Cyfryzacji oraz  Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Tematami spotkania będą m.in. delegowanie pracowników, kwalifikacje zawodowe, dane osobowe, roaming oraz obrót towarami na rynku po brexicie.

Prosimy o potwierdzenie możliwości udziału w spotkaniu do 22 stycznia br. na adresy poczty elektronicznej brexit@mpit.gov.pl (o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń).

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.