Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają firmy, instytuty badawcze oraz inne podmioty działające w branży IT/ICT (big data, cloud computing, internet, aplikacje mobilne, business security, communication & network) do udziału w giełdzie kooperacyjnej Future Match 2017 organizowanej podczas targów CeBIT 2016, w dniach 20 – 24 marca 2017 r. w Hanowerze w Niemczech. Ponadto, w ramach realizacji projektu pn. „Branżowy Program Promocji Branży IT/ICT” (3.3.2 Program Operacyjny Inteligenty Rozwój), Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje w trakcie targów polskie stoisko informacyjne.

 

Do udziału w giełdzie kooperacyjnej zapraszamy również potencjalnych nabywców usług ICT, przedstawicieli branży: motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej, biotechnologicznej, farmaceutycznej, elektrycznej, ochrony środowiska, spożywczej, maszynowej, chemicznej, kosmicznej itp.

Targi CeBIT należą do najważniejszych imprez w branży technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT). W 2017 r. partnerem strategicznym targów CeBIT będzie Japonia.

JAK TO DZIAŁA ?

 • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
 • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy.
 • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
 • W dniach 20 – 24 marca 2017 r. na stoisku A18/A27 w hali 6, przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.

KOSZTY

Udział w giełdzie kooperacyjnej Future Match 2017 wynosi 110 euro (+VAT) i obejmuje rejestrację firmy i wpisanie do katalogu uczestników giełdy, a także bilety wstępu na targi dla 2 dwóch przedstawicieli zarejestrowanej firmy. Płatności należy dokonywać za pomocą karty kredytowej. Transport i zakwaterowanie w trakcie trwania giełdy uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Opłata rejestracyjna dla firm które będą wystawcami w trakcie targów CeBIT 2017 wynosi 65 euro (+VAT)

Jeśli reprezentują Państwo takie branże jak motoryzacja, transport i logistyka, biotechnologia, farmaceutyka, ochrona środowiska, spożywcza, chemiczna, telekomunikacyjna, kosmiczna itp. i są Państwo zainteresowani zakupem usług IT od uczestników giełdy kooperacyjnej, rejestracja na wydarzenie jest BEZPŁATNA.

Uwaga ! W przypadku rejestracji na giełdę kooperacyjną i nie wzięcia w niej udziału lub wzięcia udziału, ale nie umówienia żadnych spotkań nie można ubiegać się o zwrot opłaty rejestracyjnej.

WAŻNE TERMINY

Rejestracja uczestników i profilu trwa do 7 marca 2016 r.

Wybór partnerów do spotkań trwa od 1 lutego do 12 marca (g.12.00) 2017 r.

Giełda kooperacyjna odbędzie się w dniach 20 – 24 marca 2017 r.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Dodatkowe pytania dotyczące udziału w giełdzie kooperacyjnej proszę kierować na adres ośrodka Enterprise Europe Network znajdującego się w Państwa regionie.

Zapraszamy do rejestracji !

___________________________________________________________________________________________

Poza giełdą kooperacyjną, na targach CeBIT 2017 PARP zorganizuje również polskie stoisko informacyjne, na którym zapewni przedsiębiorcom obecnym na targach:

 • możliwość bezpłatnego    korzystania    z    miejsca    do    odbywania    spotkań z kontrahentami;
 • możliwość zamieszczenia  informacji  o  firmie  wraz  z  lokalizacją jej  stoiska wystawienniczego  w  katalogu  informacyjnym  wydawanym na  dane  targi  przez Ministerstwo Rozwoju;
 • możliwość korzystania   z   usług   informacyjnych   obsługi   narodowego   stoiska informacyjno-promocyjnego o zakresie produktów i lokalizacji stoiska firmy;
 • możliwość zaprezentowania    filmu    reklamowego    firmy    na    urządzeniach multimedialnych zainstalowanych na stoisku promocyjno-informacyjnym;
 • możliwość zorganizowania    pokazu/prezentacji    oferty    firmy    na stoisku informacyjnym.

Wszystkie firmy zainteresowane skorzystaniem z polskiego stoiska informacyjnego na targach CeBIT 2017 prosimy o kontakt z ośrodkiem Enterprise Europe Network w regionie.

powrót
Udostępnij post
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.