Zapraszamy do udziału w spotkaniach online odbywających się 3 – 12 maja br. pod hasłem: „Connect Day 2021”.

Przedsięwzięcie ma na celu umożliwić kontakt startupom oraz inwestorom poszukującym innowacyjnych rozwiązań.

„Connect Day” wspiera przede wszystkim korporacje i firmy z sektor MŚP, zainteresowane pozyskaniem nowych i innowacyjnych technologii i tym samym inwestycją w startupy. Szczegółowe kryteria udziału dla dużych firm, sektora MŚP i startupów znajdują się tutaj.

Wydarzenie składa się z części konferencyjnej, sesji pitchingowej dla startupów i tzw. reverse pitch dla korporacji. Więcej informacji na temat reverse pitch i części spotkań b2b online giełdy kooperacyjnej.

Jak działa giełda kooperacyjna?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym na stronie wydarzenia określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm, które spełnią kryteria, umieszczane są w katalogu na stronie internetowej wydarzenia (katalog uczestników dostępny tylko dla zarejestrowanych uczestników).
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby porozmawiać.
  • W wybranych terminach odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych, indywidualnych spotkań online.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Termin rejestracji na wydarzenie upływa 30 kwietnia 2021 r. Zarejestrowani uczestnicy mogą umawiać spotkania od 12 kwietnia 2021 r.

 

Zachęcamy do udziału.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.