Zapraszamy na giełdę kooperacyjną poświęconą technologiom, innowacjom i wyzwaniom w zakresie dziedzictwa kulturowego, która odbędzie się w dniach 27-28 września 2018 w miejscowości Rende we Włoszech.

Wydarzenie to jest organizowane w połączeniu z piątą edycją dużej imprezy organizowanej corocznie przez Uniwersytet w Kalabrii, Uniwersytet Magna Graecia z Catanzaro, Uniwersytet Mediterranea z regionu Kalabrii, Krajową Radę Badań Naukowych (CNR) i regionem Kalabrii.

Tematy wydarzenia dotyczą wielu sfer dziedzictwa kulturowego: od identyfikacji i diagnostyki, do monitorowania, restauracji, konserwacji i waloryzacji, m.in. nieinwazyjne techniki identyfikacji i diagnostyki artefaktów, narzędzia i techniki archeologii podwodnej, oprogramowanie wykorzystywane do planowania i zarządzania złożonymi operacjami.

Wydarzenie brokerskie gromadzi:
 – przedsiębiorstwa, w tym MŚP zorientowane na technologię oraz sektor kultury i sektor kreatywny;
– uniwersytety i instytucje badawcze, ośrodki technologiczne;
– publiczne i prywatne podmioty działające w dziedzinie kultury, takie jak muzea, biblioteki, parki, fundacje itp;
– klastry technologiczne, agencje innowacji;
– przedstawicieli samorządów lokalnych i regionalnych, decydenci.

Podczas wydarzenia, oprócz głównej wystawy SuperScienceMe,odbędzie się również konferencja z seminariami i sesjami warsztatowymi.

Szczegóły dostępne na stronie https://chm2018.b2match.io

Rejestracja na spotkania b2b otwarta do 17 września 2018 pod tym adresem

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.