Zapraszamy na cykl bezpłatnych webinariów poświęconych ryzyku walutowemu w transakcjach zagranicznych.

Pierwsze webinarium zaplanowane jest na 14 września 2020 w godz. 11.00-13.00, a kolejne odbywać się będą w co drugi poniedziałek tj:

28 września 2020
12 października 2020
26 października 2020
9 listopada 2020

Spotkania poprowadzi Pan Jacek Maliszewski – Główny Ekonomista firmy DMK . Pan Jacek od 20 lat prowadzi szkolenia dla importerów i eksporterów z technik zarządzania ryzykiem kursowym. Pomaga importerom i eksporterom profesjonalnie zarządzać ryzykiem walutowym. W 2010 roku powołany przez Zachodniopomorską Delegaturę Najwyższej Izby Kontroli na biegłego z zakresu instrumentów pochodnych na waluty i na stopy procentowe w celu przeprowadzenia kontroli w spółkach skarbu państwa „zarażonych toksycznymi opcjami walutowymi”. Autor książki “Zarządzanie ryzykiem kursu walutowego w przedsiębiorstwie – poradnik praktyczny”.

Każdy webinar będzie się składać z dwóch części. Na początku każdego webinaru będzie omówiona sytuacja bieżąca na rynku walutowym (EUR/PLN EUR/USD oraz USD/PLN) – analiza techniczna oraz cykl roczny.
Druga część webinaru to część edukacyjna. Podczas pierwszego spotkania omówione zostaną opcje barierowe, zarządzanie ryzykiem w przypadku faktur denominowanych oraz odwrócony korytarz eksportera.

Dodatkowo, bo webinarze będzie możliwość umówienia się na bezpłatne konsultacje telefoniczne z prowadzącym.

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenia mailowe wysyłane na adres een@lfr.lublin.pl . Po otrzymaniu zgłoszenia przesłany zostanie link do webinarium.

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.