Gospodarka cyfrowa kształtuje się na naszych oczach, tworząc nowe wyzwania i możliwości. Transformacja cyfrowa jest uwarunkowana ciągłym przyspieszaniem i intensyfikacją procesów cyfryzacji z wykorzystaniem różnych technologii cyfrowych. Ta nowa cyfrowa rzeczywistość stwarza nowe możliwości dla przedsiębiorstw, ale pojawiają się również nowe zagrożenia cybernetyczne, które tworzą nowe potrzeby i rozwiązania w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Celem tego międzynarodowego wydarzenia brokerskiego jest stworzenie silnej sieci instytucji badawczo-rozwojowych, partnerów biznesowych i przemysłowych, instytucji europejskich i krajowych, organizacji pozarządowych w ścisłej relacji dla lepszej wiedzy i zrozumienia transformacji cyfrowej w obszarach: gospodarka cyfrowa i społeczeństwo, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, nauka o danych, przemysł 4. 0, cyberbezpieczeństwo, internet rzeczy, druk 3D, robotyka i automatyzacja, czujniki, cyfrowa symulacja procesów produkcyjnych i logistycznych, CAD/CAM/CAE/Digital Twin, cloud computing, cyfryzacja oferty produktów i usług, technologia 5G, oprogramowanie dla biznesu i wiele innych.

Wydarzenie jest organizowane przez warszawski ośrodek Enterprise Europe Network: DELab UW

Agenda wydarzenia

Rejestracja

Rejestracja do 24 listopada 2023 r. na platformie b2match

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Uczestnicy

Partnerzy biznesowi i przemysłowi, środowiska akademickie, laboratoria, administracja publiczna, instytucje europejskie i krajowe, organizacje pozarządowe. Wydarzenie koncentruje się na transformacji cyfrowej w obszarach: gospodarka, społeczeństwo, rynek, praca, rząd, konsumpcja, produkcja, bezpieczeństwo i ważne rozwiązania w obszarach: Internet rzeczy, cyberbezpieczeństwo.

Katalog uczestników

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.