Zapraszamy przedstawicieli branży spożywczej do udziału w misji handlowej do Salonik podczas Międzynarodowych Targów Świeżych Owoców i Warzyw FRESKON.

Dla kogo?

Dla kupców, importerów, dystrybutorów, przedstawicieli sieci handlowych i supermarketów z sektorów:

 świeże owoce i warzywa
 organiczne owoce i warzywa
 pakowanie & standaryzacja materiałów, sprzęt, wyposażenie
 transport & logistyka
 laboratoria kontroli jakości

Koszty:

Wybrani przedsiębiorcy (tzw. hosted buyers) będą mieli zapewnione:

– koszty podróży
– zakwaterowanie na 2/3 noce
– transfery lotniskowe oraz do miejsca targów
– pomoc podczas organizacji spotkań b2b z firmami greckimi

Warunki udziału w misji jako hosted buyers

Targi FRESKON odbędą się po raz czwarty w dniach 26-28 kwietnia 2018 roku w Salonikach. Targi FRESKON są jedynym tego typu wydarzeniem skierowanym do sektora świeżych owoców i warzyw w południowo-wschodniej Europie i na wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego. Ubiegłoroczna edycja Targów zgromadziła 160 wystawców, ponad 3 800 odwiedzających z ponad 30 krajów.

Wystawcy oraz uczestnicy spotkań kooperacyjnych będą mieli możliwość spotkania z najbardziej znaczącymi się grupami z międzynarodowego sektora sprzedaży detalicznej oraz z krajowymi i zagranicznymi sprzedawcami świeżych owoców i warzyw.

Dodatkowo, poza nowymi kontaktami biznesowymi i możliwymi umowami handlowymi, targi FRESKON oferują uczestnikom liczne równolegle odbywające się konferencje i inne wydarzenia towarzyszące, na których prezentowane będą aktualności dotyczące produkcji i handlu świeżymi owocami i warzywami.

Rejestracja trwa do 26 marca br. 

Strona wydarzenia

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.