Ośrodek Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju zaprasza przedstawicieli branży spożywczej do udziału w misji handlowej do Salonik podczas Międzynarodowych Targów Świeżych Owoców i Warzyw FRESKON.

Dla kogo?

Dla kupców, importerów, dystrybutorów, przedstawicieli sieci handlowych i supermarketów z sektorów:

 świeże owoce i warzywa
 organiczne owoce i warzywa
 pakowanie & standaryzacja materiałów, sprzęt, wyposażenie
 transport & logistyka
 laboratoria kontroli jakości
 HORECA (hotele, restauracje, catering)

Koszty:

Wybrani przedsiębiorcy (tzw. hosted buyers) będą mieli zapewnione:

– koszty podróży
– zakwaterowanie na 2/3 noce
– transfery lotniskowe oraz do miejsca targów
– pomoc podczas organizacji spotkań b2b z firmami greckimi

Targi FRESKON odbędą się po raz trzeci w dniach 27-29 kwietnia 2017 roku w Salonikach. Targi FRESKON są jedynym tego typu wydarzeniem skierowanym do sektora świeżych owoców i warzyw w południowo-wschodniej Europie i na wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego. Zeszłoroczna edycja targów przyciągnęła ponad 200 wystawców z 30 krajów i blisko 5000 odwiedzających z 37 krajów, w tym 150 kupców (tzw. hosted buyers).

Wystawcy oraz uczestnicy spotkań kooperacyjnych będą mieli możliwość spotkania z najbardziej znaczącymi się grupami z międzynarodowego sektora sprzedaży detalicznej oraz z krajowymi i zagranicznymi sprzedawcami świeżych owoców i warzyw.

Dodatkowo, poza nowymi kontaktami biznesowymi i możliwymi umowami handlowymi, targi FRESKON oferują uczestnikom liczne równolegle odbywające się konferencje i inne wydarzenia towarzyszące, na których prezentowane będą aktualności dotyczące produkcji i handlu świeżymi owocami i warzywami.

Warunki udziału

Rejestracja trwa do 7 kwietnia br. 

W przypadku zainteresowania ofertą udziału w misji, prosimy o kontakt z naszym biurem.

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.