Hiszpański ośrodek Enterprise Europe Network  – Business Federation of La Rioja (FER) organizuje w dniach 22 – 23 lutego 2023 roku misję handlową dla importerów wina.

Wydarzenie obejmuje:

  • spotkania b2b z hiszpańskimi producentami wina z jednego z najważniejszych winiarskich regionów La Rioja.  Każde spotkanie potrwa ok. 25 minut z firmami wybranymi wcześniej na platformie wydarzenia  . Importerzy mogą wybrać max. 16 firm do spotkań. 
  • wizyty w firmach wybranych przez importerów (max. do 3 firm). Wizyty odbędą się w dniu 23 lutego 2023. Każda z wizyt będzie trwała około 2 godzin.

Uczestnicy

Importerzy/dystrybutorzy  posiadający zdolność nabywczą (minimalny obrót 500.000 €/rok), firmy działające minimum 3 lata. 

Lokalizacja

Logrońo jest finansową stolicą La Rioja, regionu położonego w dolinie rzeki Ebro w północnej Hiszpanii. którego warunki gruntowe i klimatyczne sprzyjają długiej tradycji w produkcji wysokiej jakości win, warzyw i innych produktów rolno-spożywczych.
Logrońo jest również jednym z najważniejszych miast na Szlaku Pielgrzyma do Santiago de Compostela. Skrzyżowanie o dużym znaczeniu kulturowym, które pozostawiło po sobie interesującą spuściznę zabytkową.
Lotnisko Logrońo-Agoncillo łączy miasto z Madrytem, a Bilbao jest najbliższym międzynarodowym portem lotniczym. Organizator wybierze dla uczestników najlepsze połączenia międzynarodowe.

Koszty udziału

Business Federation of La Rioja (FER) – główny organizator pokryje następujące koszty dla importerów:

  • bilet lotniczy w obie strony
  • hotel w centrum miasta (do 3 nocy łącznie ze śniadaniem)
  • bilet wstępu na targi
  • lunch 22 lutego podczas spotkań b2b w Riojaforum
  • lokalne transfery (z/na lotnisko). Transfery będą organizowane w grupach od 3 do 10 osób, zgodnie z harmonogramem rozkładu lotów przylotów i odlotów.

Agenda wydarzenia

Katalog hiszpańskich winnic

video: The Rioja Wine Trade Mission 2019

Rejestracja

Rejestracja jest przewidziana do 31 grudnia 2022 roku.

 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.