Zapraszamy do udziału w bezpłatnej międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej Farmaforum, która odbędzie się online i stacjonarnie 21 września podczas kongresu FARMAFORUM, COSMETICAFORUM i HEALTH&RESEARCH FORUM w Madrycie. Organizatorem spotkań b2b jest Enterprise Europe Network.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Jest to seria dwustronnych, wcześniej umówionych ok. 20-minutowych spotkań między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. Więcej informacji znajdziecie na głównej stronie wydarzenia. Spotkania będą się odbywać zarówno stacjonarnie (na terenie targów), jak i online.

Dla kogo?

Giełda adresowana jest do podmiotów działających w takich obszarach, jak farmaceutyka, biotechnologia, nanotechnologia, kosmetyka i pokrewne. Uczestnicy zarówno oferują swoje usługi i produkty, jak i poszukują podwykonawców czy dostawców.

Jak to działa?

 • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz online znajdujący się na głównej stronie giełdy. Macie na to czas do 20 września 2023 r., ale im szybciej dokonacie rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z Waszą ofertą, a Wy będziecie mieli więcej czasu na umawianie spotkań.
 • Należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać. Tylko profile zawierające informacje o oferowanych/poszukiwanych formach współpracy zostaną opublikowane.
 • Po zatwierdzeniu profilu, pojawia się on w katalogu online.
 • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru podmiotów, z którymi chcieliby odbyć rozmowy. Już teraz możecie zapoznać się z profilami uczestników i sprawdzić, jakiej współpracy poszukują. Pamiętajcie, że katalog uczestników aktualizowany jest na bieżąco!
 • Każde zaproszenie, jakie trafia do uczestnika, powinno zostać rozpatrzone i zaakceptowane lub odrzucone. Tylko zaakceptowane spotkania zostaną dodane do indywidualnego harmonogramu.
 • Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.
 • Jeśli nie korzystaliście do tej pory z platformy b2match, na której odbywa się rejestracja i umawianie spotkań w ramach Farmaforum, zachęcamy do zapoznania się z przewodnikiem.

Ważne terminy giełdy kooperacyjnej farmaforum 2023

 • 20 września 2023 r. – termin rejestracji oraz wysyłania i akceptowania zaproszeń na spotkania,
 • 21 września 2023 r. w godzinach 10:30-18:00 odbędą się wcześniej umówione spotkania stacjonarne i online.

Koszty

Udział w giełdzie oraz w kongresie jest bezpłatny, ale uczestnicy muszą dokonać wcześniejszej rejestracji:

W przypadku udziału w spotkaniach stacjonarnych, uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem.

Zarejestruj się już dziś!

powrót
Udostępnij post
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.