Podziel się z nami swoja opinią na temat odporności i przygotowania Twojej firmy na nieoczekiwane utrudnienia w zachowaniu ciągłości łańcucha dostaw.

Żyjemy w bardzo dynamicznym i zmieniającym się otoczeniu gospodarczym. Aby zapewnić stabilność, UE zamierza stworzyć tarczę do ochrony swojego bezpieczeństwa gospodarczego.

W związku z tym Komisja Europejska chce  zrozumieć istniejące lub nieuchronne zakłócenia w łańcuchu dostaw, z którymi borykają się przedsiębiorstwa UE na jednolitym rynku i poza nim, aby móc szybko i odpowiednio reagować.

Jeśli chcesz pomóc w osiągnięciu tego celu, zgłoś wszelkie bieżące lub przewidywane zakłócenia w łańcuchu dostaw, wypełniając bardzo krótką ankietę.

Nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut, ale Twój wkład może być bardzo cenny w zrozumieniu obecnych i przyszłych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami UE.

https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/EEN-SCR-Permanent-Survey-for-SCR-Platform-2023

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.