Od 2016 roku Centrum Współpracy Przemysłowej UE-Japonia jako partner sieci Enterprise Europe Network w Japonii, organizuje wydarzenie brokerskie dla sektorów Biotech i Pharma w Osace.

Podczas wydarzenia przedstawiciele biznesowi firm i instytucji z UE z sektora biotechnologicznego  i farmaceutycznego będą mieli okazję uczestniczyć we wcześniej zaaranżowanych spotkaniach B2B z japońskimi firmami z regionu Kansai. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do poznania przedstawicieli japońskich firm i możliwości nawiązania ciekawych relacji biznesowych.

Będąc drugim co do wielkości miastem Japonii, Osaka jest głównym ośrodkiem gospodarczym dla przemysłu biotechnologicznego i farmaceutycznego w Japonii, w którym zlokalizowanych jest wiele klastrów biotechnologicznych.  

W tym roku EU-Japan Biotech & Pharma Partnering Conference odbędzie się w formacie hybrydowym:

  • online w dniach 26-30 września 2022
  • na miejscu w Osace w dniu 11 października 2022

 Uczestnicy mogą wybrać, czy chcą wziąć udział w sesji online we wrześniu, czy w sesji na miejscu w Osace 11 października, czy też w obu rodzajach sesji.

Wszystkie spotkania będą wcześniej umówione za pośrednictwem platformy b2match. Sesje online we wrześniu odbędą się w formie spotkań wideo. Spotkania na miejscu 11 października odbędą się w hotelu Hankyu International w centrum Osaki. 

Wydarzenie będzie się koncentrować na takich dziedzinach jak:

  • Odkrywanie leków i wspieranie odkrywania leków
  • Medycyna regeneracyjna
  • Środki terapeutyczne i  diagnostyczne
  • Technologie AI i IoT 
  • Medycyna cyfrowa (AI-assisted Drug Development, kombinacje lek-urządzenie itp.)

Wydarzenie jest współorganizowane przez rząd prefektury Osaka, Centrum Współpracy Przemysłowej UE-Japonia oraz sieć Enterprise Europe Network. 

Rejestracja

Rejestracja na wydarzenie jest możliwa do 5 października br. (w przypadku uczestnictwa na miejscu) lub do 30 września w przypadku uczestnictwa wyłącznie online.

Dostęp do katalogu zarejestrowanych firm i instytucji jest możliwy tylko dla zarejestrowanych uczestników z Japonii, UE, Islandii, Norwegii i Liechtensteinu. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.