Zachęcamy do udziału w Europejskich Dniach Przemysłu 2022, które odbędą się w formacie hybrydowym w Brukseli w dniach 8-11 lutego 2022 r.  Wydarzenie to będzie stymulować dyskusje między ekosystemami przemysłowymi na temat ich zielonej i cyfrowej transformacji, wspierając wzmacnianie odporności unijnych przedsiębiorstw (w tym MŚP). Odbędą się również dyskusje na temat tego, w jaki sposób młode pokolenie może kształtować przyszłość przemysłu UE, zgodnie z propozycją Komisji, aby rok 2022 był Europejskim Rokiem Młodzieży.

Niektóre z tych dyskusji odbędą się w kontekście Specjalnego Programu dla Młodzieży, który skupi się na niektórych z najpilniejszych problemów współczesnych młodych Europejczyków: równości społecznej, bezrobociu młodzieży i niepewnej pracy oraz pilnym wezwaniu do zrównoważonych i społecznie odpowiedzialnych modeli biznesowych.

Więcej informacji

Program wydarzenia

Rejestracja

Źródło

Komisja Europejska

Zachęcamy do udziału 🙂 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.