Sieć Enterprise Europe Network we współpracy z Komisją Europejską, Ministerstwem Energii Ukrainy oraz MSZ Ukrainy zaprasza do współpracy biznesowej dostawców sprzętu i materiałów dla sektora energetyki.

Forum jest adresowane do małych i średnich firm będących producentami i dystrybutorami:

  • Generatorów spalinowych i transformatorów.
  • Elektrowni polowych.
  • Paliw i olejów.
  • Pojazdów dla ekip remontujących infrastrukturę energetyczną.
  • Materiałów do instalacji elektrycznych, takich jak: izolatory, kable, druty, złączki, kostki, wyłączniki, zawory odcinające, trawersy, spawarki, wyłączników próżniowych i powietrznych, mikrokontrolerów, narzędzi.
  • Podzespołów do instalacji gazowych, takich jak: regulatory ciśnienia, rury do przesyłu gazu i wody, przecinarki plazmowe.
  • Wyposażenia do napraw instalacji pod ciśnieniem.

Kiedy?

Od 5 grudnia [2022] do 31 stycznia 2023.

Jak wziąć udział?

Wydarzenie odbywa się online w trybie ciągłym. Na spotkania można się umawiać na bieżąco do 31 stycznia 2023 roku.   

Aby wziąć udział należy zarejestrować się za pośrednictwem formularza na stronie wydarzenia (prosimy o wybranie ośrodka Enterprise Europe Network najbliższemu siedziby Państwa firmy), a następnie wyszukać wśród uczestników potencjalnych rozmówców i umówić spotkanie – w uzgodnionym terminie zostanie uruchomione bezpośrednie połączenie telekonferencyjne z potencjalnymi partnerami biznesowymi zainteresowanymi Waszą ofertą.

Dowiedz się więcej jak umówić spotkanie

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.