Międzynarodowe targi  Free From Food Expo są miejscem spotkań producentów, naukowców, handlowców i kupców z branży detalicznej, gastronomicznej, zdrowotnej i sklepów ogólnospożywczych z całego świata, którzy zajmują się produktami żywnościowymi typu „free-from”, takimi jak gluten, laktoza, soja, cukier, tłuszcz itp.
Oprócz żywności „free from” targi koncentrują się również na składnikach żywności i żywności funkcjonalnej.

To już 10. edycja targów zainicjowana przez branżę, wspierana przez wiodące stowarzyszenia certyfikujące. Targi wyznaczają przyszłość żywności wegańskiej, roślinnej, „free from”, ekologicznej, funkcjonalnej i zdrowego stylu życia, napojów i gotowych rozwiązań rynkowych.

Sieć Enterprise Europe Network oferuje wyjątkową możliwość spotkania się z interesującymi firmami, instytutami i organizacjami podczas targów. Spotkania b2b będą umawiane z wyprzedzeniem za pośrednictwem platformy b2bmatch wydarzenia.

Rejestracja na spotkania

Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne po wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja jest przewidziana do 7 czerwca 2022 roku.

Katalog zarejestrowanych firm

Poprzez to wydarzenie sieć Enterprise Europe Network dąży również do osiągnięcia Celów Zrównoważonego Rozwoju, 2 (Zero głodu) i 12 (Zapewnienie zrównoważonych wzorców konsumpcji i produkcji).

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.