Free From Functional Food Matchmaking Event to międzynarodowe wydarzenie łączące producentów, naukowców, handlowców i kupców z branży handlu detalicznego, usług, zdrowia i sklepów typu convenience z całego świata, którzy zajmują się produktami żywnościowymi free-from, takimi jak „free from” gluten, laktoza, soja, cukier, tłuszcz, itp.
Oprócz żywności „free from” wydarzenie koncentrować się będzie również na składnikach żywności i żywności funkcjonalnej.

W czasie tego 3-dniowego eventu zaplanowanego w terminie 15-17 czerwca br. odbędą się ciekawe webinaria jak np. „Etyka w przemyśle spożywczym: Zrównoważony rozwój i systemy etykietowania etycznego”  czy ” Możliwości eksportowe w Europie: Vegan, Plant-Based, Organic i Free From. Kolosalny wzrost w tych segmentach” . Dodatkowo, każdego dnia odbywać się będą sesje matchmakingowe.

Spotkania b2b będą umawiane z wyprzedzeniem za pośrednictwem strony internetowej B2match.

Agenda wydarzenia

Katalog uczestników

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja jest przewidziana do 17 czerwca br.
Więcej informacji na temat targów znajduje się na stronie https://www.freefromfoodexpo.com/.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.