Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 27 lutego-1 marca 2017 r. podczas targów MOBILE WORLD CONGRESS w Barcelonie.

 

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

 

NA CZYM POLEGA GIEŁDA KOOPERACYJNA?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na stronie giełdy (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy,
  • W dniach 27 lutego-1 marca 2017 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

 

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

 

WAŻNE TERMINY

  • do 10 lutego 2017 r. – Rejestracja profili on-line
  • 16 stycznia-17 lutego 2015 r. – Wybór partnerów biznesowych i wysyłanie propozycji spotkań

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

 

KOSZT

Koszt udziału w giełdzie kooperacyjnej wynosi 310 euro. Firmy, które umówią ktore umówią minimum 2 spotkania z zagranicznymi partnerami, otrzymają bezpłatnie jeden bilet wstępu na targi MWC.

 

Cena normalnego biletu wstępu na targi MWC wynosi 799 euro, więc uczestnicy mogą zaoszczędzić 489 euro!

 

Zapraszamy do rejestracji!

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.