Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do wzięcia udziału w giełdzie kooperacyjnej poświęconej kooperacji przemysłowej oraz podwykonawstwu, która odbędzie się na targach MIDEST w dniach 6-9 grudnia 2016 r. w Paryżu.

 

Targi MIDEST są jedną z kluczowych platform kontaktu dla podwykonawców przemysłowych na skalę międzynarodową. W 2015 r. targi odwiedziło niemal 35 000 osób. Targi organizowane są w celu stworzenia wyjątkowego miejsca spotkań dla środowiska podwykonawców i kooperantów przemysłowych. Jest to miejsce dla budowania relacji biznesowych i odkrywania najnowszych technologii w branży.

 

Więcej informacji o targach znajduje się na stronie https://www.midest.com/en/Home/

 

Giełda kooperacyjna podczas MIDEST 2016 będzie doskonałą okazją dla firm do nawiązania kontaktów z międzynarodowym środowiskiem podwykonawców, producentów i dostawców w branży przemysłowej.

 

JAK TO DZIAŁA ?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line (http://www.b2fair.com/Registration/Midest2016/regSelectPartner) określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
  • 6-9 grudnia 2016 r. przy ponumerowanych stolikach odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.

 

KOSZTY

  • Udział klientów sieci EEN w giełdzie kooperacyjnej na targach MIDEST 2016 wynosi:
  • Dla wystawców – 95,00 euro (kolejna zarejestrowana osoba 50,00 euro) + VAT
  • Dla odwiedzających – 125,00 euro (kolejna zarejestrowana osoba 75,00 euro) +VAT
  • Uwaga ! W przypadku rejestracji na giełdę kooperacyjną i nie wzięcia w niej udziału, nie można ubiegać się o zwrot opłaty rejestracyjnej.
  • Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

 

Zapraszamy do rejestracji !

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.