Health Tech Hub Styria Pitch & Partner to wydarzenie skupiające się na zdrowiu i biotechnologii przyciągające przedstawicieli startupów, przemysłu, naukowców, inwestorów i przedsiębiorców. Edycja HTH 2022 zostanie zorganizowana w dniach 27-28 stycznia 2022 roku w formule hybrydowej. W ramach wydarzenia odbędą się wcześniej zaaranżowane spotkania matchmakingowe (27 stycznia na miejscu oraz 28 stycznia online) oraz prelekcje i warsztaty.

Szczególnie w czasach takich jak obecne, budowanie silnych sieci jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Wspieranie europejskiego rynku dla inwestycji przed- i zalążkowych w dziedzinie technologii medycznych i nauk przyrodniczych może pomóc w zabezpieczeniu naszej przyszłości. Dołącz do wydarzenia i bądź częścią tej przyszłości!

Health Tech Hub Styria to inicjatywa 6 wiodących interesariuszy styryjskiego systemu innowacji (Human.technology Styria, Joanneum Research, Uniwersytet Medyczny w Grazu, SFG, Science Park Graz i Miasto Graz) oraz Enterprise Europe Network Austria. Jego debiutanckie wydarzenie miało miejsce w 2019 roku. 

Agenda wydarzenia

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy:

– start-upy
– naukowców
– inwestorów
– przedsiębiorców
– użytkowników końcowych, szpitale, lekarzy itp.
– ekspertów e-zdrowia
– regionalnych i krajowych interesariuszy

Katalog uczestników 

Udział  w wydarzeniu jest bezpłatny. Oficjalnym językiem spotkań będzie j. angielski.

Rejestracja jest przewidziana do 27 stycznia 2022 roku na platformie wydarzenia.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.