Holenderska firma produkująca na zamówienie średnie i duże samochody ciężarowe z różnymi układami napędowymi poszukuje producenta wiązek kablowych posiadającego doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub produkcji samochodów ciężarowych.

Kontrahent  jest uznanym producentem innowacyjnych samochodów ciężarowych z różnymi rozwiązaniami w zakresie układu napędowego (silniki diesla, akumulatory, napędzanie wodorem), posiada również doświadczenie w projektowaniu prototypów i testowaniu prawidłowej kompilacji przewodów do pojedynczej lub wielu rozgałęzionych wiązek kablowych oraz sporządzaniu dokumentacji technicznej.

Obecnie poszukuje partnera, który wyprodukuje wiązki kablowe na podstawie dostarczonych rysunków technicznych i specyfikacji, z zastosowaniem wysokiej jakości okablowania, tulei i złączy, w mniejszych seriach, według norm Unii Europejskiej.

Firma oferuje współpracę w ramach umowy outsourcingowej.

Numer referencyjny oferty: BRNL20230605014

Oferta adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw.

W razie zainteresowania – prosimy o kontakt: kontakt@eenpolskawschodnia.pl

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.