W imieniu regionalnego ośrodka Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości im. Prof. Jerzego Dietla w Łodzi oraz ośrodka Europe Direct w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim, zapraszamy na webinarium pn. ‘Jednolity rynek UE po 30 latach. Osiągnięcia, perspektywy, wyzwania’, które odbędzie się 11 grudnia br. o godz. 12:15 w aplikacji Microsoft Teams.

W programie m.in.:

  • czym jest i jak działa jednolity rynek UE;
  • jakie są korzyści dla obywateli UE;
  • jakie są korzyści dla przedsiębiorstw w UE;
  • jak wyglądałaby UE bez jednolitego rynku;
  • sesja pytań i odpowiedzi.

 

Prelegent: Dr Celina Błaszczyk

Długoletni pracownik naukowo-dydaktyczny UŁ; b. zastępca kierownika Ośrodka Badań Europejskich UŁ i kierownik Podyplomowych Studiów Europejskich UŁ.  W latach 1991-1996 doradca ministra w Biurze Pełnomocnika Rządu ds. Integracji Europejskiej oraz Pomocy Zagranicznej, a także krajowy koordynator programu UE – Action for Cooperation in the field of Economics (ACE). W latach 1996 – 2017 radca ministra w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej, a następnie w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.

Udział bezpłatny po wcześniejszym zgłoszeniu za pośrednictwem formularza online

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.