Widzisz w firmie pierwsze oznaki nadciągających trudności? Znalazłeś się w sytuacji kryzysowej? Przedsiębiorcy, którzy stanęli w obliczu tych pytań mogą liczyć na pomoc z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. W przezwyciężaniu trudnych sytuacji otrzymają wsparcie konsultantów i mentorów programu – doświadczonych biznesmenów, którzy sami niejeden kryzys mają już za sobą.

Już blisko 600 firm zdecydowało się skorzystać z pomocy oferowanej w ramach Early Warning. Projekt realizuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Fundacja Firmy Rodzinne.

O wsparcie w ramach projektu mogą ubiegać się mikro-, mali lub średni przedsiębiorcy (MŚP) działający na terenie Polski, którzy na skutek oddziaływania różnych  czynników zewnętrznych lub wewnętrznych utracili sprawność prowadzenia biznesu, albo stanęli w obliczu ryzyka spowolnienia rozwoju firmy.

Konsultanci, mentorzy oraz doradcy restrukturyzacyjni skupieni w ramach projektu Early Warning w bezpośrednim kontakcie pomagają przedsiębiorcom przejść przez sytuację kryzysową, zażegnać ryzyku porażki i jej konsekwencjom, wspólnie wypracowywać niezbędne zmiany, wskazać najlepsze rozwiązania.

Uczestnictwo Early Warning w skrócie

  • konsultacje z psychologiem, finansistą, prawnikiem oraz wieloma innymi zaangażowanymi specjalistami chcącymi dzielić się swoją wiedzą,
  • bezinteresowne wsparcie doświadczonych przedsiębiorców,
  • zdiagnozowanie sytuacji w firmie i wspólne wypracowanie nowego planu dla przedsiębiorstwa,
  • nowy impuls do działania

Projekt Early Warning Europe będzie realizowany do 30 listopada 2019 r.

Więcej informacji na temat przystąpienia do projektu oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronach projektu: www.parp.gov.pl/earlywarning

oraz www.ffr.pl/pl/ewe lub dzwoniąc pod numer telefonu 664-316-709.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.