poniedziałek, 18 września, 2023

Konkurs „Promocja marki innowacyjnych MŚP”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosiła nabór wniosków w ramach konkursu „Promocja innowacyjnych MŚP”. Środki przeznaczone na dofinansowanie projektów w  tym naborze to 155 mln zł.

Dofinansowanie mogą otrzymać projekty obejmujące działania ukierunkowane na wzmocnienie potencjału eksportowego przedsiębiorców MŚP na rynkach międzynarodowych, w szczególności poprzez udział w wydarzeniach targowych wskazanych na liście wydarzeń targowych, na których będą realizowane stoiska narodowe dla sektora, w który wpisuje się projekt oraz wyjazdowych misjach gospodarczych, w celu promowania marki produktowej wnioskodawcy i Marki Polskiej Gospodarki.

Kto może się ubiegać o dofinansowanie

Mikroprzedsiębiorstwa, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), prowadzące działalność gospodarczą na terytorium Rzeczypospolitej Polskie

Na co można otrzymać dofinansowanie

Działania promocyjne, których koszty mogą być finansowane w ramach projektu to:

  1. udział wnioskodawcy w targach ze stoiskiem narodowym w charakterze wystawcy;
  2. wyjazdowe misje gospodarcze w celu odbycia spotkań z potencjalnymi kontrahentami, połączone z udziałem wnioskodawcy w targach w charakterze zwiedzającego lub konferencjach branżowych w czasie trwania misji;
  3. kampanie promocyjne.

Poziom dofinansowanie: do 50 %.

Brak minimalnej i maksymalnej wartości kosztów kwalifikowanych.

Start składania wniosków: 16 października 2023

Koniec przyjmowania wniosków: 30 listopada 2023

Dokumenty projektowe

Informacja źródłowa: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/promocja-marki-innowacyjnych-msp

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.