Zapraszamy do udziału w wirtualnej giełdzie kooperacyjnej Medtech Summit Partnering matchmaking, która odbędzie się przy okazji targów technologii medycznych MedtecLIVE, w dniach 30 czerwca – 2 lipca 2020 r. Pierwotnie wydarzenie miało się odbyć na miejscu w Norymberdze, jednak ze względu na sytuację związaną z COVID-19 organizatorzy zdecydowali o przeniesieniu całego wydarzenia w przestrzeń online. Po raz pierwszy targi MedtecLIVE odbędą się równolegle z międzynarodową konferencją Medtech Summit łączącą środowiska biznesu i nauki z innowacjami medycznymi. Startupy, naukowcy, wystawcy targów, jak również przedstawiciele organizacji medycznych znajdą tutaj przestrzeń do wymiany poglądów, doświadczeń oraz nawiązania współpracy.  

Dla kogo?

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy firmy, organizacje, ośrodki badawczo-rozwojowe i inne organizacje działające w branży medycznej.

Rejestracja:

Zainteresowane firmy i podmioty wypełniają formularz zgłoszeniowy, określając profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.

Termin rejestracji upływa 27 czerwca 2020 r.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat targów MedtecLIVE i Medtech Summit 2020 dostepnych jest na stronie internetowej wydarzenia.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.