Międzynarodowa giełda kooperacyjna Meet4Business Agra 2017

Zapraszamy Państwa do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej Meet4Business Agra 2017, która odbędzie się 29 sierpnia 2017 r., przy okazji targów 55th International Fair of Agriculture and Food Fair AGRA 2017, Gornja Radgona (Słowenia).

Wydarzenie to jest obecnie największą na Słowenii imprezą targową dla sektora spożywczego. Każdego roku, w targach uczestniczy średnio 1.700 firm z kilkudziesięciu krajów (Austrii, Belgii, Białorusi, Czech, Finlandii, Francji, Słowacji, Serbii, Szwecji, Szwajcarii, Stanów Zjednoczonych).

Udział w giełdzie kooperacyjnej Meet4Business umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych podczas giełdy kooperacyjnej, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą spożywczą,  dzięki udziałowi odbywających się równolegle targach.

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SPOTKANIA?

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży spożywczej, w tym w następujących sektorach:

 • Przemysł spożywczy,
 • Rolnictwo i technologie w rolnictwie,
 • Leśnictwo,
 • Zrównoważona turystyka.

JAK TO DZIAŁA?

Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

 • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;
 • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
 • 29 sierpnia 2017 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych, indywidualnych spotkań.

KOSZTY

Udział w giełdzie jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Uczestnikom  przysługuje:

 • Bilet wstępu na targi,
 • Wpis do katalogu uczestników giełdy kooperacyjnej,
 • Indywidualny harmonogram spotkań,
 • Wsparcie logistyczne, pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy.

 Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie http://meet4businessagra2017.talkb2b.net/

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

Więcej informacji na temat targów znajdą Państwo na stronie internetowej:

http://www.pomurski-sejem.si/index.php/en/agra/about-agra-fair

Liczba miejsc jest ograniczona.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.