Jesteś przedsiębiorcą? Chciałbyś wyjść ze swoją ofertą za granicę, zwłaszcza na rynki wschodnie?

Najbliższą taką okazję stwarza Międzynarodowa Wystawa Astana EXPO 2017, która odbędzie się w dniach 10 czerwca – 10 września 2017 r. w Kazachstanie. Wydarzenie, w którym swój udział zapowiedziało ponad 100 państw i organizacji, będzie stanowić doskonałą okazję do nawiązania i umocnienia współpracy handlowej z Kazachstanem. Tematem przewodnim wystawy jest „Energia Przyszłości”.

files/download/2016/Aga Promianowska/ASTANA EXPO 2017/Polska_AstanaEXPO_logo_podstawowe_CMYK.jpg

Celem udziału Polski w Astana EXPO 2017 jest prezentacja naszego kraju jako istotnego partnera w światowej dyskusji na temat zapewnienia globalnego bezpieczeństwa energetycznego i ochrony środowiska, a także jako gospodarczego i politycznego lidera w Europie Środkowo-Wschodniej. Wszystkie podjęte przez Polskę aktywności mają podkreślać, że jesteśmy krajem o europejskim stylu życia, otwartym i przyjaznym, stawiającym na nowoczesny design i jednocześnie szanującym tradycję.

 

Na Astana EXPO 2017 będziemy promować ofertę polskich firm reprezentujących takie branże, jak:

1.       Odnawialne źródła energii (OZE)

–        energetyka wiatrowa

–        technologie związane z przetwarzaniem biomasy i wytwarzaniem energii z odpadów pochodzenia zwierzęcego i roślinnego

–        technologie solarne

–        oprogramowanie do zarządzania OZE

2.       Energetyka tradycyjna

–        czyste technologie węglowe

–        technologie wychwytywania, składowania CO2 (CCS)

–        digitalizacja rynku energii,

3.       Maszyny i urządzenia górnicze

4.       Inteligentne sieci energetyczne, efektywność energetyczna urządzeń

5.       Budownictwo

–        efektywność energetyczna budynków

–        rewitalizacja terenów poprzemysłowych.

Organizatorem polskiej obecności na Astana EXPO 2017 jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), która koordynuje działania promujące ofertę polskich firm z ww. obszarów.

Jednym z działań jest opracowanie i wydanie dwujęzycznej (angielsko-rosyjskiej) publikacji na temat potencjału oraz perspektyw rozwoju polskiej gospodarki oraz możliwości współpracy naszych firm z partnerami z Kazachstanu. Dominującą częścią tego wydawnictwa będzie katalog firm działających w wymienionych wyżej sektorach, które chcą kontynuować współpracę gospodarczą z Kazachstanem lub otworzyć się na kazachstański rynek.

Firmy zainteresowane zamieszczeniem informacji o swojej działalności i ofercie w części katalogowej powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej Międzynarodowej Wystawy Astana Expo 2017 http://expo.gov.pl/images/formularz_zgłoszeniowy_astana.docx

Wypełniony formularz należy odesłać do 4 kwietnia 2017 r. na adres e-mail: a.rokita@smartlink.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zamieszczenie opisu firmy jest bezpłatne.

Dodatkowe informacje o projekcie można uzyskać pod numerem telefonu 605 517 009.

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.