Zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej dla branży odzieżowej, która odbędzie się w dniach 28-30 czerwca 2023 r. w Turynie podczas Torino Fashion Week.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Jest to seria dwustronnych, wcześniej umówionych ok. 30-minutowych spotkań między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. Więcej informacji znajdziecie na głównej stronie wydarzenia. Udział w giełdzie jest bezpłatny. Spotkania będą się odbywać wyłącznie stacjonarnie.

Dla kogo?

Giełda adresowana jest do firm z branży odzieżowej, zarówno oferujących swoje usługi i produkty, jak i tych, które poszukują podwykonawców i dostawców.

Jak to działa?

  • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy. Macie na to czas do 22 czerwca 2023 r., ale im szybciej dokonacie rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z Waszą ofertą.
  • Podczas rejestracji należy wskazać dni i przedziały godzinowe, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by móc umawiać spotkania.
  • Należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Po zatwierdzeniu profilu, pojawia się on w katalogu online.
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy. Już teraz możecie zapoznać się z profilami uczestników i sprawdzić, jakiej współpracy poszukują. Pamiętajcie, że katalog uczestników aktualizowany jest na bieżąco!
  • Każde zaproszenie, jakie trafia do uczestnika, powinno zostać rozpatrzone i zaakceptowane lub odrzucone. Tylko zaakceptowane spotkania zostaną dodane do indywidualnego harmonogramu.
  • W dniach 28-30 czerwca 2023 r., w Mercato Centrale Torino na Piazza della Repubblica 25 w Turynie, odbędą się spotkania stacjonarne zgodnie z indywidualnymi harmonogramami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Koszty

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem.

Zarejestruj się już dziś!

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.