Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. zaprasza przedsiębiorców do udziału w 10. międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej „Gotowi na zmiany?”, która odbędzie się w ramach 13. edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, w dniach 26 i 27 października 2023 r.

Proponujemy udział zarówno w spotkaniach stacjonarnych jak i online.

Rejestracja

Tematem przewodnim tegorocznego Kongresu MŚP będą najważniejsze zmiany i wyzwania współczesnego świata oraz ich konsekwencje, które dotykają przedsiębiorców działających w Europie, tj.: cudzoziemcy na rynku pracy; AI w procesie rekrutacji; starzejąca się gospodarka; wielka wojna chipowa; nowy zwrot w rywalizacji supermocarstw; zarządzanie firmą w niestabilnym otoczeniu gospodarczym; nowe modele edukacji na świecie; kluczowe zmiany prawne w 2024 roku; kryptowaluty – moda czy przyszłość pieniądza?; szanse i wyzwania perspektywy finansowej UE 2021-2027; bezpieczne inwestowanie w czasach zmian; inteligentny transport i logistyka; bezpieczeństwo umów międzynarodowych.

Uczestnictwo w giełdzie kooperacyjnej jest nieodpłatne i skierowane do wszystkich sektorów gospodarki.

Korzyści z udziału w giełdzie:

  • pozyskanie nowych partnerów biznesowych,
  • wymiana doświadczeń,
  • zapoznanie się z najnowszymi trendami w gospodarce krajowej i światowej oraz w sferze badawczo – rozwojowej,
  • zgłębienie wiedzy o nowych rynkach,
  • możliwość zaprezentowania i przedyskutowania pomysłów na nowe, międzynarodowe biznesy w mocno odmienionej rzeczywistości gospodarczej.

Im wcześniej założą państwo profil swojej firmy, tym dłużej będzie on promowany!

Organizatorzy zapewniają wszelką pomoc techniczną związaną z rejestracją na giełdę, umawianiem spotkań w trakcie trwania giełdy oraz z uzyskaniem dodatkowych informacji biznesowych po zakończeniu giełdy:

pod numerem tel.: +48 32 72 85 623, – 620, – 622

via e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl

zachęcamy do zapoznania się z kolejnymi krokami przy rejestracji do giełdy i umawianiu spotkań tutaj

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.