Ośrodki sieci Enterprise Europe Network zapraszają w imieniu Taiwan Trade Center Warsaw* do udziału w 30-tej edycji Międzynarodowych Targów Rowerowych „Taipei Cycle”, które odbędą się w Tajpej (Tajwan) w dniach 22-25 marca 2017 r.

O targach

Targi Taipei Cycle są jednymi z największych targów rowerowych na świecie i największymi w Azji. Z okazji 30. rocznicy targów ogłoszono szereg nowych programów. 21 marca, dzień przed otwarciem Taipei Cycle, po raz pierwszy w historii odbędzie się Demo Day, gdzie w najbliższym otoczeniu targów, nabywcy i wystawcy będą mogli przetestować możliwości rowerów na różnych terenach. Obok obecnych już podczas poprzednich edycji pawilonów Konfederacji Europejskiego Przemysłu Rowerowego (CONEBI), Business France i Japan Bicycle Promotion Institute, na tegorocznym Taipei Cycle po raz pierwszy pojawi się Pawilon Hiszpański, zorganizowany przez Hiszpańską Izbę Handlową, gdzie na 90 m2 zostaną zaprezentowane najwyższej jakości produkty rowerowe z tego kraju.

Ponadto, w celu promowania innowacji w branży rowerowej i  połączenia globalnych wysiłków działów R&D, TAITRA i Tajwańskie Stowarzyszenie Rowerowe (TBA) wspólnie zorganizują rozdanie nagród 2017 Taipei Cycle Design & Innovation Awards, przy współpracy z  iF DESIGN Asia. Zacięta walka o nagrody w poprzednich latach skłoniła organizatorów do dodania w  tym roku 4 nowych  kategorii: rowery szosowe, górskie, miejskie i specjalnego przeznaczenia.

Udział w tegorocznej edycji targów zgłosiło 1,100 wystawców, którzy będą prezentowali swoje produkty na 3,340 stoiskach, w tym firmy takie jak Merida, Maxxis, Kenda, Accell Group, Pon Bicycle Group oraz Shimano. Taipei Cycle jest jedną z największych corocznych imprez biznesowych na Tajwanie przyciągającą wiele międzynarodowych firm – prawie 27% wystawców pochodzi z zagranicy.

Kontakt

W celu uzyskania większej ilości informacji na temat targów oraz udziału w imprezie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Panią Sandrą Piotrowską z Taiwan Trade Center Warsaw (sandra@ttcw.it.pl, 22 370 52 14).

*Taiwan Trade Center Warsaw jest polskim oddziałem Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA), niedochodowej organizacji, która promuje wymianę handlową między Tajwanem i krajami na całym świecie i jest organizatorem większości imprez targowych odbywających się na Tajwanie.

Materiały

Zaproszenie na targi TAIPEI Cycle (22-25 marca 2017 r.)
Informacja o targach

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.