Przedsiębiorców działających w sektorze gier komputerowych i wideo w imieniu sieci Enterprise Europe Network, a szczególnie niemieckiego ośrodka działającego w Kolonii, zapraszamy na spotkania informacyjno-kooperacyjne, organizowane w dniach 22-23 sierpnia w Kolonii, w ramach targów gamescom – największego na świecie wydarzenia poświęconego grom komputerowym i wideo.

 

Podczas misji uczestnicy będą mieli okazję:

  • spotkać liderów branży oraz potencjalnych partnerów do współpracy z niemieckiego kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia i całego świata,
  • uzyskać wgląd w hotspot branży gier i możliwości biznesowe w Niemczech,
  • nawiązać kontakty z głównymi partnerami i firmami z Kolonii – miasta gier,
  • zapoznać się z zasadami europejskich programów finansowania wspólnych projektów z niemieckimi partnerami.

Szczegółowy program wydarzenia  

Rejestracja

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie poprzez formularz rejestracyjny oraz wypełnienie profilu firmy. Termin rejestracji upływa do 21 lipca 2023 r.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo doboru uczestników na podstawie profili zgłoszeń. Kandydaci zostaną powiadomieni o udziale najpóźniej do 31 lipca 2023 r.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Firmy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z podróżą i pobytem na miejscu oraz biletami wstępu na targi gamescom.

Serdecznie zapraszamy!

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.