W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) zapraszamy polskie firmy z branży zielonych technologii do udziału w misji gospodarczej do Grecji pod przewodnictwem Prezydenta Andrzeja Dudy, która odbędzie się w dniach 20 – 22 listopada 2017 r.

W ramach misji odbędzie się Grecko-Polskie Forum Zielonych Technologii oraz spotkania B2B z greckimi firmami w Atenach. Serdecznie zapraszamy firmy i instytucje, szczególnie z branży ochrony środowiska, nauk przyrodniczych, energetyki, zielonych technologii, biotechnologii, czystej technologii i gospodarki odpadami oraz inne zainteresowane tematyką. Organizatorzy pokrywają koszty organizacji Forum i spotkań B2B w Atenach, transportu lokalnego oraz przygotowania i wydania wspólnego katalogu uczestników misji.

Koszty: przelotu (na trasie Warszawa–Ateny–Warszawa), zakwaterowania, ubezpieczenia oraz koszty związane z pobytem w Grecji przedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie. Rezerwacji hotelu i przelotu przedsiębiorcy powinni dokonać we własnym zakresie.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w misji prosimy o rejestrację poprzez formularz zgłoszeniowy  

Przesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z uczestnictwem w misji. Ze względów bezpieczeństwa organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy uczestnictwa. W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresami mailowymi:

Informacje dotyczące programu misji oraz sugerowanych lotów i hoteli.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.