Lubelska Fundacja Rozwoju  oraz Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego i Park Naukowo-Technologiczny Polska Wschód w Suwałkach zapraszają podlaskich i lubelskich przedsiębiorców do uczestnictwa w wielobranżowej misji gospodarczej na Litwę. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z podstawowymi uwarunkowaniami formalnymi współpracy z tym krajem oraz do poznania potencjalnych partnerów biznesowych – głównym punktem misji będzie giełda kooperacyjna, podczas której uczestnicy spotkają się osobiście z litewskimi partnerami dobranymi wcześniej przez organizatorów wyjazdu na podstawie preferencji i oczekiwań polskich firm.

 

Udział w misji szczególnie polecany jest przedsiębiorstwom działającym w branżach spożywczej, maszynowej oraz IT oraz w branżach powiązanych, ponieważ te sektory rozwijają się obecnie na Litwie najprężniej.

 

Rejestracja

  • Wypełnienie formularza rejestracyjnego, w którym osoba zainteresowana zamieszcza krótki opis swojego przedsiębiorstwa oraz określa, z jakimi potencjalnymi partnerami biznesowymi chciałaby się spotkać.
  • Przesłanie formularza do organizatorów do 14 marca 2016 r.
  • Bieżący kontakt z organizatorami w celu akceptacji listy proponowanych przedsiębiorstw litewskich.
  • Ostateczna decyzja o uczestnictwie.

 

Program
Formularz zgłoszeniowy

 

Koszty

 

Organizatorzy gwarantują pokrycie kosztów przejazdu (bus) na trasie Białystok – Wilno – Kowno – Białystok, doboru litewskich partnerów do rozmów oraz organizacji giełdy kooperacyjnej. Uczestnik pokrywa z własnych środków koszt noclegów i wyżywienia.

 

Firmy zainteresowane udziałem w misji z regionu lubelskiego zapraszamy do kontaktu:

 

Dorota Sałata-Czaplińska

dorota.salata@lfr.lublin.pl

+48 81 528 53 12

Lubelska Fundacja Rozwoju

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.