piątek, 9 lipca, 2021

Money20/20 Europe

Europejska edycja Money20/20 odbędzie się w dniach 21 – 23 września 2021r. Przedsięwzięcie skierowane jest do przedsiębiorców, jednostek, instytucji działających w szeroko pojętym sektorze finetech.

Europejska edycja odbywa się zwyczajowo w Amsterdamie a podczas eventów organizowanych podczas wydarzenia poruszane są zagadnienia z obszaru: rozwiązania dla płatności i bankowości, a także cyberbezpieczeństwo i kryptowaluty.

Polskie stoiska

Celem organizacji stoisk jest promocja polskich firm, oferujących nowoczesne rozwiązania dla branży finansowej, wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na stoiskach. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy nie biorące osobistego udziału w wydarzeniu.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskich stoiskach informacyjno-promocyjnych umożliwiamy:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery itp.),
  • wyświetlanie materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Szczegółowe zasady korzystania ze stoisk zostaną określone po ogłoszeniu przez organizatorów dokładnych obostrzeń w związku z pandemią COVID-19, jakie będą obowiązywały na terenie poszczególnych wydarzeń.

W przypadku chęci zaprezentowania się na polskim stoisku:

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i udziału.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.