czwartek, 11 kwietnia, 2024

Najnowsze wiadomości z sieci i nie tylko

#1 TEXTILE CONNECT 2024

Jeśli specjalizujesz się w sektorze tekstylnym i poszukujesz nowych kontrahentów zagranicznych, zarejestruj się na spotkania biznesowe z firmami z różnych części świata, które odbędą się ramach przedsięwzięcia TEXTILE CONNECT 2024 w dniach 29 – 30 maja 2024r. ONLINE.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja, aby móc promować swoją firmę na platformie dedykowanej przedsięwzięciu i umówić spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

WIĘCEJ

——————————————————————-

#2 AI ABEL 2024 AI Applications in Business and Everyday Life (online)

Warsztaty i spotkania biznesowe w czasie AI ABEL 2024 Artificial Intelligence Application in Business and Everyday Life (edycja online)
Przedsiębiorców z branży IT i nie tylko zapraszamy do zaangażowania i udziału w warsztatach – także aktywnie jako speakerzy – w czasie przedsięwzięcia organizowanego 10 czerwca br. online pod hasłem AI ABEL 2024 Artificial Intelligence Application in Business and Everyday Life.
Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

WIĘCEJ

——————————————————————-
#3 Granty do 50 000 euro na projekty dla MŚP w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego

W pierwszym otwartym naborze Up2Circ Accelerator wesprze do 47 projektów w celu walidacji przyjęcia modeli biznesowych o obiegu zamkniętym i wdrożenia konkretnych działań na rzecz produktów, procesów i usług o obiegu zamkniętym. Budżet przeznaczony na konkurs wynosi 1 230 000 euro.

Otwarcie naboru: 1 kwietnia 2024 r.

Zamknięcie naboru: 31 maja 2024 r., godz. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego.
WIĘCEJ

——————————————————————–

#4 Cosmetista Expo 2024, możliwość promocji produktów polskich na stoisku PAIH

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do uczestnictwa w targach kosmetycznych Cosmetista Expo. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-14 maja 2024r. w Casablance, Maroko.
Cosmetista Expo North & West Africa to największe afrykańskie targi sektora kosmetycznego. Wydarzenie rokrocznie przyciąga licznych przedstawicieli branży beauty i wellness. Zeszłoroczna edycja zgromadziła ponad 100 wystawców i przeszło 17 000 odwiedzających.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość: zaprezentowania autorskich produktów i usług, wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami, skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.
Zgłoszenia do 12 kwietnia 2024r.

WIĘCEJ

——————————————————————–
#5 Bezpłatny dostęp do bazy ofert współpracy zagranicznej

W ramach realizowanego przez nas projektu Enterprise Europe Network oferujemy przedsiębiorcom dostęp do największej na świecie bezpłatnej bazy ofert współpracy zagranicznej. Baza zawiera profile firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw z prawie 60 krajów na całym świecie. Przedsiębiorcy poszukujący możliwości współpracy z kontrahentami zagranicznymi mogą sami przeszukiwać bazę w oparciu o rodzaj poszukiwanej współpracy, partnera biznesowego czy wybrany sektor działalności. Każdego dnia pojawiają się nowe profile firm zagranicznych.

W przypadku zainteresowania konkretnym profilem firmy zagranicznej w celu pozyskania danych kontaktowych do firmy prosimy o kontakt z naszym biurem (kontakt@eenpolskawschodnia.pl). Istnieje również możliwość dopisania profilu Państwa firmy do ogólnoświatowej bazy. Dzięki tej bezpłatnej formie promocji firmy na rynkach zagranicznych, mają Państwo możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

BAZA OFERT WSPÓŁPRACY ZAGRANICZNEJ

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.