Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zaprasza firmy z województwa podlaskiego na „Networking branży spożywczej. Dostępne fundusze unijne w pigułce”. Spotkanie odbędzie się 11 października 2023, w godzinach 09:00 – 12:00, w Białymstoku, w Villi Tradycja, ul. Włókiennicza 5.

Informacje o spotkaniu

Spotkanie networkingowe branży spożywczej jest skierowane do firm z województwa podlaskiego i ma na celu przede wszystkim umożliwienie nawiązania partnerskich relacji biznesowych, zapoznanie uczestników z możliwościami pozyskania finansowania w aktualnej perspektywie finansowej, ale też zbadanie potrzeb firm np. w zakresie wspólnych wyjazdów na misje i targi.

Spotkanie networkingowe jest doskonałą okazją do integracji przedstawicieli branży spożywczej, wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów, dlatego mile widziane będą osoby decyzyjne w firmie (prezesi, dyrektorzy, itp.).

Dodatkowo firmy będą mogły skorzystać z praktycznego szkolenia na temat dostępnych funduszy unijnych dla branży spożywczej. Część szkoleniową poprowadzi Marcin Kibitlewski – ekspert ds. funduszy unijnych.

Prelegent

Marcin Kibitlewski – wieloletni trener szkoleń z zakresu współfinansowania inwestycji przy wsparciu środków unijnych, sporządzania biznes planów, studium wykonalności oraz analiz finansowych, posiadający doświadczenie w zakresie sporządzania dokumentacji jak również weryfikacji projektów od strony Instytucji Wdrażającej. W ramach przeprowadzonych szkoleń przeszkolił ponad 4500 osób w trakcie ponad 7700 godzin szkoleniowych. Ekspert ds. oceny projektów w zakresie studium wykonalności Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Od 2004 roku zajmuje się funduszami europejskimi oraz tworzeniem biznes planów, studium wykonalności i analiz finansowych, zarówno od strony przygotowania dokumentów, jak również oceny projektów inwestycyjnych. Na co dzień pomaga w pozyskiwaniu funduszy na inwestycje realizowane na terenie całego kraju. W swoim dorobku ma ponad 300 projektów na łączną kwotę ponad 400 mln zł.

Rejestracja

Program i rejestracja dostępne są na stronie organizatora:

https://pfrr.pl/networking-branzy-spozywczej-dostepne-fundusze-unijne-w-pigulce-bialystok-11-10-2023r/

Kontakt: Łukasz Sakowski, +48 696 302 706, sakowski@pfrr.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.