Dlaczego BHM Unique Interiors?

Meble o niebanalnym designie, szeroki wybór wzorów i focus na indywidualne potrzeby klienta – wszystko to można znaleźć w ofercie podlubelskiej firmy BHM.
Powstała w latach 2000, jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Na przestrzeni lat przeszła imponującą ścieżkę rozwoju – dziś BHM to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy dbają o każdy detal i potrafią wcielić w życie nawet najbardziej skomplikowane wizje swoich klientów. Pod szyldem BHM powstają realizacje wyjątkowe, których na próżno szukać w komercyjnych sieciach sklepów.

Oferta firmy skierowana jest dla tych, którzy poszukują mebli niespotykanych, harmonijnie współgrających z wyszukanym wystrojem wnętrz hoteli, restauracji, statków wycieczkowych czy domów wypoczynkowych. BHM to także doskonały wybór w przypadku niestandardowych i pozornie trudnych projektów – firma służy poradą w zakresie projektowania i wystroju, pomagając stworzyć miejsca z duszą.

Główne aspekty działalności BHM to:

1. Projektowanie: Przedsiębiorstwo posiada dział projektowy, który współpracuje z klientami, aby zrozumieć ich potrzeby i wymagania dotyczące mebli.

2. Produkcja: Po zaakceptowaniu projektów, BHM przystępuje do produkcji mebli. Proces ten obejmuje wybór odpowiednich materiałów tapicerskich, takich jak tkaniny, skóry, czy materiały syntetyczne, oraz konstrukcję solidnych ram mebli- przeznaczonych do intensywnego użytkowania w hotelach i restauracjach.

3. Dostosowanie do potrzeb klienta: BHM oferuje także możliwość dostosowania mebli do konkretnych wymagań klientów. Mogą to być zmiany w wymiarach, kolorach czy materiałach tapicerskich, aby meble idealnie pasowały do wystroju i stylu danego miejsca.

4. Logistyka i dostawa: Kiedy meble są gotowe, zajmujemy się organizacją logistyki dostawy, dostarczeniem mebli do klientów i montażem.

5. Obsługa posprzedażowa: Po dostawie mebli przedsiębiorstwo zapewnia wsparcie posprzedażowe, oferuje usługi serwisowe i udziela gwarancji na produkty. Ważne jest utrzymanie pozytywnego stosunku z klientami i zapewnienie, że są zadowoleni z zakupionych mebli.

Ścieżka rozwoju przedsiębiorstwa na arenie międzynarodowej

Aby wzmocnić swoja pozycję na rynku międzynarodowym BHM w sposób świadomy podejmuje różne działania w tym współpracę z Lubelską Fundacją Rozwoju, która rozpoczęła się w roku 2021 i trwa wciąż nieprzerwanie na wielu różnych płaszczyznach. Dzięki otwartości i wzorcowej współpracy przedstawicieli BHM, pozostaje ono w stałym kontakcie z doradcami ośrodka Enterprise Europe Network, ustalając ścieżkę rozwoju i najbliższe plany w ramach tej współpracy: aktywnie uczestniczy w różnego rodzaju eventach tematycznych, warsztatach czy konsultacjach indywidualnych z ekspertami, wspierającymi rozwój BHM w różnych wymiarach. Ponadto, przedsiębiorstwo korzysta z wiedzy i doświadczenia Lubelskiej Fundacji Rozwoju w procesie ubiegania się o finansowanie nowych, innowacyjnych rozwiązań i projektów.

Przedsiębiorstwo produkujące meble tapicerowane dla hoteli i restauracji musi być wszechstronne i elastyczne, aby sprostać różnorodnym potrzebom i wymaganiom klientów w tej branży, stąd – dzięki wsparciu sieci Enterprise Europe Network – promocja oferty BHM wśród potencjalnych zagranicznych kontrahentów na całym świecie.

Dotychczas dzięki współpracy z Lubelską Fundacją Rozwoju udało się pozyskać cenne kontakty na rynkach zagranicznych: w Szwecji i Danii, a przyszłość zapowiada się równie interesująco z uwagi na kontakty i przedsięwzięcia, które być może niebawem zaowocują następnymi sukcesami firmy. Trzymamy mocno kciuki i wspólnie dalej pracujemy na nasz wspólny sukces!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.