piątek, 10 marca, 2023

Nowinki z Sieci EEN_Marzec

Enterprise Europe Network Polska Wschodnia przesyła najświeższe informacje z SIECI

Zachęcamy do lektury i kontaktu

#1 InfoWeek Grupy PFR: Przygotuj firmę na pozyskanie dotacji w ramach Ścieżki SMART

Fundusze europejskie to szansa dla każdego polskiego przedsiębiorcy, który ma zamiar dalej rozwijać swoją firmę w oparciu o badania, innowacje i nowe technologie. Z początkiem lutego 2023 roku ruszyły pierwsze konkursy z Programu Fundusze dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (FENG). Szczególna uwagę warto zwrócić na wsparcie dotacyjne w ramach priorytetu 1. „Wsparcie przedsiębiorstw” działanie 1.1 ścieżka SMART, które łączny budżet wynosi 10,67 mld zł.

WIĘCEJ informacji: TUTAJ

——————————————————————-

#2 Udział w spotkaniach z firmami zagranicznymi w czasie Hannover Messe we Frankfurcie lub online

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach biznesowych skierowanych do przedsiębiorców uczestniczących w Hannover Messe we Frankfurcie w ramach tzw. Technology & Business Cooperation Days  2023.

WIĘCEJ

——————————————————————–

#3 Jak eksportować żywność do Kanady – targi SIAL Canada 2023

W maju, w Toronto, odbędą się największe w Kanadzie targi żywności SIAL Canada. Udział w imprezie jest szansą na zaprezentowanie swoich produktów oraz nawiązanie licznych kontaktów biznesowych na rynku kanadyjskim.

Zapraszamy do udziału w webinarium

WIĘCEJ

——————————————————————–

 #4 ABC eksportu do Kolumbii i Meksyku – webinarium PAIH, 3 kwietnia

W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) zachęcamy do udziału w bezpłatnym webinarium, który zostanie poświęcony możliwościom eksportowym do Kolumbii i Meksyku i odbędzie się 3 kwietnia 2023 r.

WIĘCEJ

——————————————————————–

#5 Bezpłatny dostęp do bazy ofert współpracy zagranicznej

W ramach realizowanego przez nas projektu Enterprise Europe Network oferujemy przedsiębiorcom dostęp do największej na świecie bezpłatnej bazy ofert współpracy zagranicznej. Baza zawiera profile firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw z prawie 60 krajów na całym świecie. Przedsiębiorcy poszukujący możliwości współpracy z kontrahentami zagranicznymi mogą sami przeszukiwać bazę w oparciu o rodzaj poszukiwanej współpracy, partnera biznesowego czy wybrany sektor działalności. Każdego dnia pojawiają się nowe profile firm zagranicznych.

W przypadku zainteresowania konkretnym profilem firmy zagranicznej w celu pozyskania danych kontaktowych do firmy prosimy o kontakt z naszym biurem. Istnieje również możliwość dopisania profilu Państwa firmy do ogólnoświatowej bazy. Dzięki tej bezpłatnej formie promocji firmy na rynkach zagranicznych, mają Państwo możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

BAZA OFERT WSPÓŁPRACY ZAGRANICZNEJ

——————————————————————–

#6 Prośba – wsparcie w wypełnieniu ankiety dot. opóźnień w płatnościach

Serdecznie zachęcamy do udziału w badaniu Komisji Europejskiej, którego tematem przewodnim są opóźnienia w płatnościach. Bylibyśmy wdzięczni za przesłanie kodu wygenerowanego po przesłaniu wypełnionej ankiety.Dziękujemy bardzo za podzielenie się z nami Państwa opinią.

Więcej dowiesz się TUTAJ.

 

#EENcanhelp

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.